Reklamní předměty které mají smysl

V každé firmě se dříve nebo později řeší nákup reklamních předmětů a dárků ať už jako poděkování obchodním partnerům nebo jako reklamní předmět který má zviditelnit značku. Každý markeťák v tu chvíli zoufale hledá něco originálního, jen aby se odlišil od všech těch tuctových věcí jako jsou propisky a usb klíčenky o které se všude jen zakopává.

Jenže, ono najít nějaký originální reklamní předmět není zdaleka tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Spousta lidi to proto vzdá a objedná (jak u nás rádi říkáme) bednu plnou nesmyslů, které mají k originalitě a svěžímu nápadu hodně daleko.

Reklamních předmětů najdete na internetu hromadu, jen si zkuste do vyhledávače zadat slovo Reklamní předměty. JENŽE drtivá většina z nich jsou pouze cetky vyrobeny někde v Číně z nejlevnějšího materiálu které končí v koši a u Vašich zákazníků a partnerů Vám udělají spíše ostudu, než aby se jednalo o smysluplnou propagaci. 

 

Stop plastu z Číny


A přesně tohle byl důvod, proč jsme začali s výrobou vlastních reklamních předmětů z přírodního materiálu. Vyhnout se balastu z Číny a zkusit vymyslet něco originálního. Původně jsme si vytvořili několik hlavolamů a skládaček s logem, pro vlastní potřebu. Až nás překvapilo, jaký byl o tyto výrobky zájem. Rozhodli jsme se tedy spustit výrobu a nabídnout tyto unikátní předměty i Vám.

 Všechny reklamní předměty vyrábíme z přírodního materiálu (překližky). Překližka vzniká vzájemným spojením dřevěných dýh křížem přes sebe. V minulosti byl tento materiál využíván dokonce jako součást letadel za druhé světové války. A když byla překližka vhodná i pro stíhací piloty, rozhodně se hodí i pro výrobu reklamních předmětů.

 

Reklama, která se propaguje sama


A proč je hlavolam nebo skládačka vhodná jako reklamní předmět? Jejich genialita spočívá v tom, že při řešení hlavolamu nebo skládání jednotlivých dílků puzzle člověk dobrovolně kouká na celou plochu skládačky a někdy i několik hodin. Vhodně umístěné logo nebo slogan firmy se tak chtě nechtě dostane pod kůži každému takovému luštiteli a dobrovolně. Ještě jsme nikdy nikoho neviděli koukat hodiny na reklamní propisku a v tom je ten rozdíl.

Zkuste změnu a namísto klasických reklamních předmětů dejte svým obchodním partnerům a zákazníkům originální dárek z přírodního materiálu, který v koši určitě neskončí.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení