Vlastní motiv

Vybrali jste si z naší nabídky, ale rádi byste produkt označili vlastním logem, sloganem nebo třeba vzkazem pro někoho blízkého? Přímo na detailu produktu vyberte variantu s vlastním motivem a odešlete objednávku. Ozveme se Vám a společně můžeme vytvořit kus něčeho originálního.

Jako dárek


Věnujte svým blízkým originální dárek s věnováním, obrázkem, jménem nebo vzkazem. Fantazii se meze nekladou. Váš nápad přeneseme na jakýkoliv z našich produktů. Doladíme spolu vzhled vzkazu a jeho umístění a za pár dní budete mít v ruce hotový výrobek.

 

Jako marketingový předmět


Také máte plné zuby všech těch okoukaných propisek, USB klíčenek a podobného harampádí, které se na Vás ze všech stran valí od Vašich obchodních partnerů? My také, byl to také jeden z důvodů proč jsme se rozhodli s gravírováním a řezáním laserem začít. Jednoduše jsme potřebovali originální marketingové předměty pro naše obchodní partnery. A mělo to úspěch!

Vyberte si z naší nabídky, zašlete nám své logo nebo slogan a my Vám připravíme skutečně originální marketingový předmět u kterého můžeme s jistotou říci, že v koši neskončí.

 

Složitější kreace


Jste nároční a z naší stálé nabídky produktů si nevyberete? I tak Vám dokážeme pomoci. Na zakázku vytvoříme originální návrh skládačky včetně vygravírovaných log a firemních sloganů přesně podle Vašeho zadání. Jako příklad toho co dokážeme si můžete prohlédnout v galerii níže realizovaný projekt pro tradičního výrobce pian a klavírů PETROF.

Na zakázku vznikla skládačka klavíru dokonce s kompletně propracovaným vnitřkem. A protože PETROF pracuje s voňavým přírodním materiálem, logickým krokem bylo skládačku vymyslet bez jediné kapky lepidla. A povedlo se.

V případě zájmu o zakázkový předmět nás kontaktujte. Ujasníme si celkový rozsah a celou zakázku Vám individuálně naceníme.

 

 

Kontaktní formulář


 

Zaujala Vás naše nabídka individuálního motivu? Využijte kontaktní formulář níže a napište nám.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: